Skoro czynimy świat podług siebie.. Wierzę w Ciebie!

To nie było przypadkowe dotknięcie drugiego człowieka. Czuję, że miałam spotkać tę kobietę, że było to nam pisane.

„M” dziękuję, że stanęłaś na mojej drodze.

Sobota przed świętami. Widziałam w grafiku, że przyjdzie Polka na dłuższy masaż, taki z peelingiem i maseczką.

Weszła miła pani, po trzydziestce. Zaczęłyśmy masaż i rozmowę. Żona, mama trójki dzieci. Zainteresowała się tym, że wykonuję terapię reiki. Chciała tego. Koniec końców przedłużyłam masaż o pół godziny (mogłam, był moim ostatnim tego dnia).  Dotykałam jej czakr i mówiłam, co czuję. Energia z centrum gardła i serca wręcz kipiały, kłębiły się.

Gdy człowiek często martwi się, analizuje każdy krok swój i drugiego, jego czakra gardła jest zbyt pobudzona. Przejawia się to w nadmiernej skrupulatności myślenia. Piąta czakra (gardła) jest łącznikiem dolnych czakr z centrami głowy. To most między tym, co myślimy, a czujemy. Między impulsem, a reakcją. Przekazuje treści wszystkich czakr do świata zewnętrznego. Poprzez czakrę piątą wyrażamy wszystko, co w nas istnieje: śmiech i płacz, miłość, radości i rozpacz, jak również strach i wściekłość, zamiary, pragnienia i poglądy.

Możemy jednak zawsze wyrazić tylko to, co w nas znajdujemy. Czego nie ma, tego światu nie damy!  Jednym słowem, to komunikacja i wyrażanie siebie. Powiem Wam, że kto ma silną czakrę gardła, to i sakralną. Odwrotnie niekoniecznie.

Ale powrócę do mojej uroczej klientki. Doszłam z moim dotykiem do kostek u stóp, trzymam i mówię:

– „Wybieraj proste drogi, one często są najlepszymi, najczystszymi. Kiedy zejdziesz z niej, nie trwaj za długo, nie brnij, bo nie poradzisz sobie z sumieniem, które masz na dłoni”.

I wtedy usłyszałam płacz. Zapłakała ocierając łzy dłonią. Szybciutko podeszłam do niej, przytuliłam. Zrozumiałam, że za coś się obwinia. Ujęłam twarz w dłonie i patrząc w oczy powiedziałam

– „Dziecko, nie ważne co zrobiłaś lub czego nie zrobiłaś i tak jesteś najlepszym człowiekiem …

Skoro czynimy świat podług siebie… Wierzę w Ciebie”.

Autor: stopociechblog

Przyszedł czas na celebrację życia. Już mi nigdzie nie spieszno. Czas dla siebie. Oczy przymrużone. Bez lekceważenia, ale i bez strachu. Lubię ludzi, lubię żyć! Piszę o swoim życiu, przemyślenia... Coś z pokoiku masażu, coś z kuchni, z łóżka i dla Okruszków Napisz, jeśli masz potrzebę barba2601@wp.pl

20 myśli na temat “Skoro czynimy świat podług siebie.. Wierzę w Ciebie!”

  1. To proste jeśli kontrolujemy się. Ale w takich miejscach jak dom ze swoim MM możesz pozwolić sobie i na głośny śmiech i na opowiadanie o nowym projekcie ogrodniczym z wielkim entuzjazmem całując go w uszka, nosek. Spinamy się, kiedy każe świat. Wchodzimy w ramy. Całuski z mroźnego, wietrznego Gdańska

   Polubienie

  1. Próbują zrobić z tego magię, inicjacje.. , a prawda jest taka, że to tylko nasza energia, która jest z nami od zarania dziejów. Nie ma tego co demonizować, ale my ludzie mamy taką tendencję do demonizowania miejsc, rzeczy, ludzi lub tego, czego nie znamy. Na pewno tam się duszy diabłu nie sprzedaje.

   Polubienie

  1. Nie
   Ja nawet nie próbowałem. Patrzyłem tak przenikliwie i mówiłem z wielką wiarą jak dobrym jest człowiekiem i że kiedyś jej dzieci powiedzą to samo ( są malutkie). To było najpiękniejsze spotkanie z moim bliźnim

   Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.