Uczciwa zapłata.

A przynajmniej uczciwsza od poprzedniej. Jestem kreatywnym pracownikiem. Wymyślam cuda wianki, aby przyciągnąć i zadowolić klientów. A później, aby chcieli wracać. I wracają. Lubię tworzyć nowe oferty masaży, na bazie zauważonych potrzeb. W ten sposób wymyśliłam; „Ucztę 5 zmysłów” i „Siódme Niebo”.  Dwa obecne droższe i niezwykłe masaże pięknie idą, więc pokusiłam się poprosić o podwyżkę. I nową propozycję do naszej oferty , zabiegu z cyklu – niezwykłych, innych, radosnych. Za który też oczekuję 20%. Tym bardziej, że byliśmy tak umówieni, że tylko na początku będę dostawać za tantrę jednakowo 10% tak, jak za pozostałe masaże, a jak się rozwinie, to podniesie procent. Uważałam, że się rozwinęło. Dziś np.mam dwa masaże tantryczne. Najpierw z mężczyzną, a później z kobietą (żona tego pana). Dla firmy wykonywanie tego masażu to zysk. Na drugim miejscu wzięcie ma ” Siódme Niebo”. Masaż nie erotyczny ale niezwykle czuły. Dla mnie piękny!

Wszedł wczoraj jak burza gradowa, popatrzył  wzrokiem zimnym, zwanym „spod byka” i powiedział- „Zgadzam się”. Siadam do opracowania opisu nowego masażu. Miłego dnia życzę wszystkim. Sięgajcie wysoko, warto próbować.

Jest cd

PS  Teraz po kilku miesiącach dopisuję parę słów. Nie stworzę nowego masażu, bo nie mam weny, fantazji na tańce dla klientów. Czuje się starsza i bardziej myślę o zejściu ze sceny zawodowej. Wszystko się zmienia. Jest Alan.

Autor: stopociechblog

Przyszedł czas na celebrację życia. Już mi nigdzie nie spieszno. Czas dla siebie. Oczy przymrużone. Bez lekceważenia, ale i bez strachu. Lubię ludzi, lubię żyć! Piszę o swoim życiu, przemyślenia... Coś z pokoiku masażu, coś z kuchni, z łóżka i dla Okruszków Napisz, jeśli masz potrzebę barba2601@wp.pl

26 myśli na temat “Uczciwa zapłata.”

   1. Tak, nic nie ma na zawsze. Jeszcze będzie dobrze, wierzę w to. Za dwa lata moja klientka z reiki, która twierdzi, że uratowałam jej życie. Otwiera swój salon odnowy duchowej. miedzy innymi tam chce abym robiła terapie reiki. Muszę tylko ten czas przeczekać. Dam radę

    Polubione przez 1 osoba

  1. Och Bajko to dziwny człowiek. Podejrzewam, że za moją wygraną, mści się na córce mojej. jej warunki pogorszył. na dzień dzisiejszy myślę, że odejdziemy obie. Tantry nie będzie, Nieba nie będzie i Uczty nie wprowadzę. Znajdę inne miejsce na ziemi, jeśli chodzi o pracę.

   Polubione przez 1 osoba

   1. Przysięga reiki mi nie pozwala. A i serce nie chce. On nie jest wart mojej nienawiści. Odejdę jeśli moja córka to zrobi. Chciałabym wytrzymać do jesieni, bo wtedy młodsza skończy studia i odejdzie mi płatność za Warszawę. Życie pokaże.

    Polubione przez 1 osoba

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.